Picture of Agata Golec
Zatwierdzanie prac konkursowych
by Agata Golec - Monday, 16 January 2012, 10:20 AM
  W odpowiedzi na Państwa zapytania, przekazujemy informacje dotyczące procedury zatwierdzania prac konkursowych, zgłaszanych przez Państwa uczniów do II etapu konkursu „Obszar Natura 2000 skarbem regionu” w roku szkolnym 2011/2012.

Zgodnie z regulaminem lista prac konkursowych zostanie zamknięta w dniu 16 stycznia 2012 r. o godz. 24.00. Na liście znajdą się prace uczniów, którzy wypełnili wymagania regulaminowe, w szczególności wypełnili formularz zgłoszenia pracy na Platformie Edukacyjnej http://moodle.natura2000.org.pl oraz wgrali pracę w formie elektronicznej lub wybrali wysyłkę pocztą tradycyjną (tu decyduje data stempla pocztowego).

W dniu 17 stycznia 2012 r. do wszystkich Państwa zostaną wysłane drogą mailową listy uczniów/autorów prac, którzy spełnili powyższe warunki, z prośbą o ich zatwierdzenie i odesłanie na wskazany adres e-mail do dnia 20 stycznia 2012 r. Listy będą Państwo mogli zatwierdzić w całości lub z uwagami, np. z wyłączeniem prac niezatwierdzonych. Prosimy również o informacje i uwagi o ewentualnych problemach związanych z rejestracją prac.

Z góry dziękujemy za współpracę!

Pozdrawiamy,
Organizatorzy konkursu

Online: 0 Messages: 0
You are not logged in. (Login)
|